Laserowe

Zamykanie naczynek Kraków

TECHNOLOGIA:
Laser Nd:Yag 1064 nm FOTONA
IPL SQ ETHEREAMX
CZAS ZABIEGU:
15-60 min.
REKONWALESCENCJA:
w zależności od intensywności zabiegu 3-7 dni
WYKONUJE:
lekarz/kosmetolog
LICZBA ZABIEGÓW:
1-4 zabiegów raz na 2-4 tygodnie
CENA:

od 150 pln

 

Na czym polega zabieg zamykania naczynek

Zarówno kobiety jak i mężczyźni często borykają się z  problemem widocznych rozszerzonych i popękanych naczynek zarówno na twarzy jak i ciele. Problem ten można skutecznie zlikwidować zabiegiem laserowego zamykania naczynek.

Ingerencja lasera w naczynia krwionośne powoduje trwałe ich usunięcie, ponieważ promienie pochłaniane przez hemoglobinę (czerwony barwnik krwi) wytwarzają energię cieplną, która odparowując wodę „ścina krew”. W wyniku tego naczynka stopniowo zapadają się i obumierają oraz zostają wchłonięte.

Jak działa laserowe leczenie rumienia i zamykanie pajączów?

Skuteczność laserowego zamykania naczynek oraz zmian na podłożu naczyniowym (np. rubinki, naczyniaki starcze i gwiaździste itp.) gwarantuje nam możliwość wykorzystania różnych technologii laserowych, dzięki temu mamy możliwość dotarcia do naczyń położonych na różnych głębokościach.

Laser neodymowo-yagowy wykorzystuje zjawisko fototermolizy do zmniejszenia oraz likwidacji problemów skór naczynkowych. Intensywne światło lasera jest pochłaniane przez barwnik (hemoglobinę, znajdujący się w czerwonych krwinkach krwi, a następnie zamieniane w energię cieplną. Pod wpływem zjawiska termicznego, naczynie krwionośne odparowuje i zasklepia się czyli koaguluje.

Dla kogo?

Zabieg skierowany jest dla osób borykających się z problemem popękanych naczynek w postaci „pajączków” izmian naczyniowych na twarzy oraz ciele.

  • Wskazania
  • Efekty
  • Przeciwskazania do zabiegu
  • Przygotowanie do zabiegu
  • Postępowanie po zabiegu

Efekty zabiegu