mezoterapia osoczem bogatopłytkowym

Wampirzy lifting Kraków

TECHNOLOGIA:

PRP, PRF, IPRF

CZAS ZABIEGU:
30-60 min.
REKONWALESCENCJA:
3-4 dni
WYKONUJE:
lekarz
LICZBA ZABIEGÓW:
1-3 co miesiąc
CENA:

od 800 pln

 

Na czym polega zabieg

„Wampirzy lifting”, czyli mezoterapia osoczem bogatopłytkowym jest jednym z najbardziej skutecznych, a zarazem najbardziej naturalnych zabiegów regeneracyjno-odmładzających.

Dzięki wykorzystaniu odwirowanego osocza pozyskanego z własnej krwi, za sprawą płytek krwi i czynników wzrostu w nim zawartych, dochodzi do przyspieszenia odnowy biologicznej tkanek i stymulacji komórek macierzystych i fibroblastów. Aplikacja osocza w odpowiednie warstwy skóry zapewnia lepszą odnowę i tworzenie nowych włókien kolagenowych.

Zabieg ten może być bezpiecznie stosowany u osób ze skłonnością do alergii, nie ma bowiem żadnego ryzyka związanego z nietolerancją preparatu pozyskanego z własnej krwi pacjenta.

Zabieg wykonuje lekarz, pobierana jest odpowiednia ilość krwi do planowanego obszaru podania, następnie jest ona odwirowywana w specjalnym urządzeniu w jałowych probówkach. Pozyskane osocze jest aplikowane w odpowiednie warstwy skóry za pomocą mezoterapii igłowej, po uprzednim znieczuleniu.

Już po pierwszym zabiegu, po około tygodniu, widoczne jest znacznie lepsze nawilżenie skóry. Najlepsze efekty daje seria 3-4 zabiegów wykonana w odstępie 3-4 tygodni, po której skóra nabiera sprężystości i jędrności, dochodzi do wypłycania zmarszczek i blizn oraz poprawia się owal twarzy.

Po zakończeniu zabiegu Pacjent otrzymuje zalecenia dotyczące postępowania pozabiegowego.

Dla kogo?

Zabieg polecany jest osobom, które pragną pozbyć się oznak starzenia i niedoskonałości skóry.Przeznaczony jest dla każdego rodzaju skóry, również dla osób narażonych na reakcje alergiczne.

Wampirzy lifting może być stosowany zarówno profilaktycznie, jak i leczniczo w celu rewitalizacji skóry, korekcji zmarszczek i fałd. Można go bezpiecznie łączyć na tej samej wizycie z zabiegami laserowymi.

Jest idealnym rozwiązaniem dla osób, które chciałby być leczone produktami biokompatybilnymi lub skłonnych do alergii.

Okres rekonwalescencji jest bardzo krótki, a pierwsze efekty widoczne są niemal natychmiast po zabiegu, więc jest to idealna propozycja dla osób, które nie mogą sobie pozwolić na długą przerwę w codziennych obowiązkach.

  • Wskazania
  • Efekty
  • Przeciwskazania do zabiegu
  • Przygotowanie do zabiegu
  • Postępowanie po zabiegu