Stomatologia

Laserowa stomatologia dziecięca

Nasze pociechy już od najmłodszych lat powinny zostać objęte profesjonalną opieką stomatologiczną, dzięki czemu w przyszłości uchronimy je przed skomplikowanymi procedurami.

Leczenie próchnicy które jest przyjazne dzieciom!

Leczenie dzieci w naszym gabinecie Alfa Dental & Beauty jest bardzo wdzięczną pracą. Naszych najmłodszych pacjentów traktujemy ze szczególną troską. W przyjaznej, niestresującej atmosferze wykonujemy leczenie zębów mlecznych oraz stałych. Nasi mali pacjenci mogą liczyć na wiele atrakcji podczas wizyty.

Leczenie próchnicy, które jest przyjazne dzieciom!

Laser LightWalker to idealne narzędzie, które doskonale sprawdza się podczas zabiegów na najmłodszych pacjentach w stomatologii laserowej. W przeciwieństwie do tradycyjnych metod leczenie wiązką lasera jest bezkontaktowe, a co za tym idzie nieprzyjemny dźwięk oraz wibracje wiertła wyeliminowane całkowicie. Opracowywanie ubytków jest całkowicie bezbolesne dla dziecka i nie wymaga znieczulenia.

Laser Fotona jest najbardziej precyzyjnym narzędziem, który pozwala dentyście na usuwanie tylko próchniczo zmienionych obszarów zęba, zachowując przy tym jego zdrowe struktury. Komfort oaz bezpieczeństwo zabiegów sprawi, że Twoje dziecko przestanie bać się wizyt u dentysty. 

Kluczowe zalety leczenia laserem Fotona

  • bezkontaktowa metoda
  • brak odgłosu i wibracji wiertła 
  • bez bólu i bez strachu 
  • najdelikatniejsza metoda
  • nie wymaga znieczulenia małego pacjenta